ماهنامه صدای مردم

عدالت خواهی، آرمان خواهی، مطالبه گری

ماهنامه صدای مردم

عدالت خواهی، آرمان خواهی، مطالبه گری

ماهنامه صدای مردم
✅ماهنامه سیاسی-اجتماعی «صدای مردم»
*******************************
✅پل ایمیلی: sedayemardommag@gmail.com
✅پل پیامکی: عزیزان می توانند نظرات خود را پیرامون کیفیت و محتوای صدای مردم، به شماره 100009 پیامک نمایند.
✅شماره مرکز پخش: 09305214929
*******************************
✅ماهنامه سیاسی-اجتماعی جنوب کشور
✅صاحب امتیاز و مدیر مسئول: محمدجهانبخش
✅سر دبیر: هادی مسعودی
*******************************
✅پل ارسال هدایای فرهنگی:
6104337926885797 کارت ملت
5239091833 شماره حساب نزد بانک ملت
*******************************
✅نشانی دفتر نشریه:فارس-شیراز-بزرگراه شیراز سپیدان - نبش زیتون 11- دفتر ماهنامه ی صدای مردم
کدپستی:7194113111
*******************************
✅گستره ی توزیع: استانهای فارس-کهگیلویه و بویراحمد-خوزستان-چهارمحال بختیاری-بوشهر
*******************************
✅ما را در گوگل پلاس دنبال کنید:
ماهنامه صدای مردم: sedayemardommag
✅نشانی اینترنتی ما در گوگل:
google.com/+ماهنامهصدایمردم139413881357
✅مرورگرهای پیشنهادی برای پلاس:
Internet Explorer & Opera
*******************************
آدرس و مکان های توزیع ماهنامه صدای مردم در شیراز:

*کیوسک چهارراه ملاصدرا
*کیوسک مقابل باغ ارم
*کیوسک مقابل مسجد دانشگاه
*کیوسک واقع در خیابان انقلاب جنب نگار خانه وصال
*کیوسک واقع درچهار راه گمرک, مقابل بانک توسعه و تعاون
*کیوسک واقع در خیابان زند ابتدای خیام
*کیوسک واقع درخیابان زند ابتدای انوری
*کیوسک چهارراه ادبیات روبروری دفتر وزارت خارجه
*بیست متری سینما سعدی نبش خیابان معدل کتاب فروشی منگان(هانیوان)
*کیوسک میدان آستانه روبروی حرم سید علاءدین
و در نماز جمعه شیراز...
تبلیغات
Blog.ir بلاگ، رسانه متخصصین و اهل قلم، استفاده آسان از امکانات وبلاگ نویسی حرفه‌ای، در محیطی نوین، امن و پایدار bayanbox.ir صندوق بیان - تجربه‌ای متفاوت در نشر و نگهداری فایل‌ها، ۳ گیگا بایت فضای پیشرفته رایگان Bayan.ir - بیان، پیشرو در فناوری‌های فضای مجازی ایران
آخرین نظرات

۲۱ مطلب در مرداد ۱۳۹۴ ثبت شده است

(نگاهی گذارا بر متن جمع‌بندی مذاکرات و سرنوشت آن در ایران)

سید حامد ترابی: بالاخره آنچه عده‌ای برای رسیدنش تمام قد تلاش می‌کردند حاصل شد، «برجام» اکنون به طور کامل جمع بندی و به سندی جامع تبدیل شده که آیندگان به راحتی در مورد آن قضاوت می‌کنند. آنها قطعا خواهند گفت که با توجه به این سند آیا ایران برنامه هسته‌ای خود را پیش برده یا اینکه برنامه هسته‌ای و پیشرفت خود را در اختیار و منوط به نظر آمریکا و یارانش قرار داده است.

۰ نظر موافقین ۳ مخالفین ۰ ۰۱ مرداد ۹۴ ، ۱۳:۱۳
ماهنامه صدای مردم


انتشار خبر استعفای دسته جمعی هجده نماینده استان فارس در مجلس شورای اسلامی که چندی پیش در صدر اخبار استان و کشور قرار گرفت جای بحث و بررسی حقوقی اجتماعی و... فراوان دارد.
 خود این اقدام و مفروضات مقدماتی و پیامدهای پسینی آن یک سوی قضیه است، اما سوی مهم‌تر قضیه زمینه‌های اجتماعی موجود در جامعه ایران است که امکان این اقدام با چنین زاویه ای فاحش از قانون اساسی ج.ا.ایران را اساساً ممکن می‌سازد.

۲ نظر موافقین ۳ مخالفین ۰ ۰۱ مرداد ۹۴ ، ۱۳:۱۲
ماهنامه صدای مردم

اولین شناگری بودم که از استان فارس در بازی های آسیایی شرکت کردم و مدال گرفتم اما نمی دانم مسئولین اصلاً خبر دارند یا نه ؟!

این استان به ورزشکارانش هیچ اهمیتی نمی‌دهد!

احمدرضا جلالی شناگرملی پوش استان فارس که از 5 سالگی آموزش شنا را آغاز کرده و درسن 7 سالگی اولین مدال شنای کشوری را کسب کرده در مصاحبه با خبرنگار ما گفت: در سن 8 سالگی اولین رکورد کشور را جابه جا کردم وتا 17 سالگی به این روند ادامه دادم ورکوردهای کشوری زیادی را جا به جا کردم.

۰ نظر موافقین ۱ مخالفین ۰ ۰۱ مرداد ۹۴ ، ۱۲:۵۹
ماهنامه صدای مردم

تأملی در مدیریت و حکومت داری در سیره امیرالمومنین(ع)

ملتی که حق ناتوان را از ثروتمندان، بی اضطراب و بهانه ای بازنستاند، رستگار نخواهد شد

 

علیرضا فقیر: یکی از مهمترین مواردی که حضرت علی(ع) دردوران حکومت خویش برآن تاکید داشتند و آن را از وظایف حاکم و لازمه ی بقاء حکومت می دانستند، ارتباط مستقیم بامردم است. «سفر» پیامد اصلی تمسک نظری و عملی مسئولین دولت اسلامی به ارتباط چهره به چهره با مردم است. دیدار مستقیم و بی واسطه با مردم دارای عقبه تئوریک مستحکمی در حکمرانی اسلامی است. حضرت امیر(ع) به مالک می فرمایند که بخش مهمی از وقت خود را به ملاقات با رعیت اختصاص دهد، به نحوی که حتی نزدیکان و محافظان مانعی بر سردسترسی مردم به حاکم نباشند، تا رعیت بدون هیچ ترسی حق خود را مطالبه کند و به مالک تاکید می کنند، که این امر را کوچک نپندارد، چرا که در حکمرانی اسلامی حل مشکلات ریز و درشت مردم و تک تک آنان به اندازه تفکر و تدبیر در مسائل کلان مملکتی اهمیت دارد. تا آنجا که رستگاری امت را درگرو تحقق این امر می دانند:

۰ نظر موافقین ۱ مخالفین ۰ ۰۱ مرداد ۹۴ ، ۱۲:۵۹
ماهنامه صدای مردم

در تفکر ما، نخست عدالت، سپس رشد اقتصادی، نخست فشردن حلقوم غارتگران، سپس ارتقاء سطح رفاه، فقرا در اموال اغنیای جامعه شریک‌اند و اغنیای جامعه در گناهان فقرای همان جامعه!

اگر تمام جبهه‌ها را می‌گشتیم به گفته امام، یک بچه سرمایه‌دار هم پیدا نمی‌کردیم. بسیجی‌ها از خانه سرمایه‌دارها بیرون نیامدند. هشت سال در این کشور سیل خون و آتش جاری بود و این فقرای نماز شب خوانِ این جامعه بودند که تن به هزار مصیبت دادند. امام از جنگ فقر و غنی - که یقیناً یک جنگ حقیقی است و یقیناً یک جنگ طبقاتی نیست - به‌صراحت نام برد ولی برخی همچنان اصرار دارند که از چنین جنگی در اسلام ، اصلاً و به‌هیچ‌عنوان خبری نیست. ولی خبری هست. رهبر پابرهنه‌ها از اسلام پابرهنه گفت. نه یک‌بار بلکه بارها. هیچ‌کس، هیچ‌وقت و به هیچ عنوانی نمی‌تواند حافظه این مردم را دست‌کاری کند، نمی‌تواند این موضع الهی مرجع تقلید بسیجی‌ها را از یاد ببرد.

۰ نظر موافقین ۱ مخالفین ۰ ۰۱ مرداد ۹۴ ، ۱۲:۵۹
ماهنامه صدای مردم

از رزق و برق "کیانپارس" تا زباله های "قلعه چنعان"!

انقلاب باید به کجای خوزستان صادر شود؟!


سعید آتشبار: اتوبوس خط واحد از فلکه سید خلف به سمت ابتدای کیان پارس حرکت کرد. پاساژ مرو، رستوران شیک هدیه، فروشگاه‌ها و بوتیک‌های پر زرق‌و‌برق شروع به رخ‌نمایی کرد، و هر چه به سمت ابتدای کیان پارس نزدیک‌تر می‌شدیم تعداد مجتمع‌های تجاری و برج های آسمان خراش افزوده می‌شد.

۰ نظر موافقین ۱ مخالفین ۰ ۰۱ مرداد ۹۴ ، ۱۲:۵۹
ماهنامه صدای مردم

پرونده ویژه : مهندس شعرا:

عامل اصلی رفتن احمدی از استانداری حمله به مطهری بود!

طرفداران منتجب نیا از حاشیه سازان زمان ما بودند/دلیل حاج تقا از طرح کاشت گوجه و بادمجان در بلوارها هدفمند کردن هزینه ها بود/زمان اصلاحات زمان التهابات بود/دوره انصاری لاری پروژه مدیران قم آباد، پروژه برج های تجارت جهانی و هتل چمران اتفاق افتاد/احمدزاده برای شخم زدن استان فارس آمده بود/عامل اصلی رفتن احمدی از استانداری حمله به مطهری و فشار تندروها بود

 

گفتگوی ماهنامه صدای مردم با مهندس شعرا

لطفاً برای شروع کمی از سوابق مبارزاتی خود، قبل و بعد از انقلاب بگوئید؟

بنده قبل از انقلاب، از دوران دانش آموزی جزء مبارزین با رژیم طاغوت بودم، 4 دفعه توسط رژیم گذشته دستگیر شدم، در راستای مبارزه، در جلسات و مساجد برای مردم روشنگری می کردیم. بعد از انقلاب ابتدا در وزارت نیرو شروع بکار نمودم ، بعدا مدتی فرماندار استهبان شدم، بعد معاون سیاسی امنیتی جناب نعمت الله تقا بودم و پس از ایشان تا روی کار آمدن استاندار بعدی، سرپرست استانداری بودم؛ اوایل انقلاب عضو شورای مرکزی حزب جمهوری اسلامی در فارس بودم، مدتی در جامعه اسلامی مهندسین و موتلفه فارس عضویت داشتم و هم اکنون هم دبیر جبهه پیروان خط امام و رهبری در استان فارس و عضو شورای شهر شیراز هستم.

۰ نظر موافقین ۱ مخالفین ۰ ۰۱ مرداد ۹۴ ، ۱۲:۵۸
ماهنامه صدای مردم

انقلاب، در تسخیر جبهه واحدی به نام تکنوکرات ها

تناقض های سیاسی، تفاهم های اقتصادی

مجتبی رئیسی: در سال های اخیر، شهر هزار فامیل شیراز، شاهد رفت و آمدهای متعدد مدیران با شعارهای متغایر و یا بعضاً متناقض بوده است، اما به راستی در پسِ این آمدن ها و رفتن ها چه تغییری در استان رخ می دهد؟! تفاوت یک استاندار اصلاح طلب با یک استاندار اصولگرا  در چه حوزه هایی خواهد بود؟! و آیا این تفاوت ها، تفاوتی در رویه ی اجرایی  استان ایجاد می کند؟! آیا مردم( به معنای واقعی کلمه مردم!) به هنگامه ی تغییر مدیریت استان، متوجه تغییری در استان خود می شوند؟! آیا مردم(باز به معنای واقعی کلمه مردم!) به هنگامه تغییر احمدزاده ها و صادق عابدین ها و احمدی ها تغییر محسوسی در جهت گیری های اداره استان خود دیدند؟!

۰ نظر موافقین ۲ مخالفین ۰ ۰۱ مرداد ۹۴ ، ۱۲:۵۸
ماهنامه صدای مردم

پرونده ویژه : احمدی نتیجه یک معامله بود!

ابتدای انقلاب شعارها پوپولیستی بود/شعار مرگ بر ضد ولایت فقیه را اول چپی‌ها دادند ولی الان راستی‌ها این شعار را سر می‌دهند/ اصلاح‌طلبان مطلوب‌ترین شیوه حکومت را دموکراسی می‌دانند/ از قضیه پروژه مدیران با خبر نیستم و نمی‌توانم قضاوت کنم/ ما قطعا از طیف خودمان فرماندار می‌گذاشتیم/ آقای احمدی با یک معامله، معاون آقای انصاری لاری شد/ احمدی اشتباهی بود

۰ نظر موافقین ۱ مخالفین ۰ ۰۱ مرداد ۹۴ ، ۱۲:۵۸
ماهنامه صدای مردم

مهجوریت جمهوریت نظام

ما فکر می کنیم رابطه «ولایت فقیه»و «جمهوری» رابطه یک طرفه است؛صرفا از ثمرات ولایت فقیه حرف می زنیم.درحالی که ولایت فقیه و جمهوریت خدمات مقابلی باهم دارند.درواقع خدمتی که جمهوریت و رویکرد حکیمانه امام در انتخاب دقیق یک چنین نظامی برای ساختار جمهوری اسلامی انجام داد به تثبیت رهبری دینی در جامعه انجامیده است.

۰ نظر موافقین ۱ مخالفین ۰ ۰۱ مرداد ۹۴ ، ۱۲:۵۸
ماهنامه صدای مردم