ماهنامه صدای مردم

عدالت خواهی، آرمان خواهی، مطالبه گری

ماهنامه صدای مردم

عدالت خواهی، آرمان خواهی، مطالبه گری

ماهنامه صدای مردم
✅ماهنامه سیاسی-اجتماعی «صدای مردم»
*******************************
✅پل ایمیلی: sedayemardommag@gmail.com
✅پل پیامکی: عزیزان می توانند نظرات خود را پیرامون کیفیت و محتوای صدای مردم، به شماره 100009 پیامک نمایند.
✅شماره مرکز پخش: 09305214929
*******************************
✅ماهنامه سیاسی-اجتماعی جنوب کشور
✅صاحب امتیاز و مدیر مسئول: محمدجهانبخش
✅سر دبیر: هادی مسعودی
*******************************
✅پل ارسال هدایای فرهنگی:
6104337926885797 کارت ملت
5239091833 شماره حساب نزد بانک ملت
*******************************
✅نشانی دفتر نشریه:فارس-شیراز-بزرگراه شیراز سپیدان - نبش زیتون 11- دفتر ماهنامه ی صدای مردم
کدپستی:7194113111
*******************************
✅گستره ی توزیع: استانهای فارس-کهگیلویه و بویراحمد-خوزستان-چهارمحال بختیاری-بوشهر
*******************************
✅ما را در گوگل پلاس دنبال کنید:
ماهنامه صدای مردم: sedayemardommag
✅نشانی اینترنتی ما در گوگل:
google.com/+ماهنامهصدایمردم139413881357
✅مرورگرهای پیشنهادی برای پلاس:
Internet Explorer & Opera
*******************************
آدرس و مکان های توزیع ماهنامه صدای مردم در شیراز:

*کیوسک چهارراه ملاصدرا
*کیوسک مقابل باغ ارم
*کیوسک مقابل مسجد دانشگاه
*کیوسک واقع در خیابان انقلاب جنب نگار خانه وصال
*کیوسک واقع درچهار راه گمرک, مقابل بانک توسعه و تعاون
*کیوسک واقع در خیابان زند ابتدای خیام
*کیوسک واقع درخیابان زند ابتدای انوری
*کیوسک چهارراه ادبیات روبروری دفتر وزارت خارجه
*بیست متری سینما سعدی نبش خیابان معدل کتاب فروشی منگان(هانیوان)
*کیوسک میدان آستانه روبروی حرم سید علاءدین
و در نماز جمعه شیراز...
تبلیغات
Blog.ir بلاگ، رسانه متخصصین و اهل قلم، استفاده آسان از امکانات وبلاگ نویسی حرفه‌ای، در محیطی نوین، امن و پایدار bayanbox.ir صندوق بیان - تجربه‌ای متفاوت در نشر و نگهداری فایل‌ها، ۳ گیگا بایت فضای پیشرفته رایگان Bayan.ir - بیان، پیشرو در فناوری‌های فضای مجازی ایران
آخرین نظرات

۱۴ مطلب در تیر ۱۳۹۴ ثبت شده است


بررسی موضوع مذاکرات با نگاه به نقش خواص در گردنه های تاریخ

یقه سفیدها و سرنوشت انقلاب ما

خواص به چه کسانی می گویند؟ خواص به طبقه یا قشری از جامعه می گویند که در نظر مردم جایگاهی بالاتر از عموم دارند. اشخاصی که توده ها، برای تشخیص مسیر و یا تصمیم گیری نقش خود در اجتماع، از آنها تأثیر می پذیرند.

۰ نظر موافقین ۲ مخالفین ۰ ۰۱ تیر ۹۴ ، ۲۳:۵۶
ماهنامه صدای مردم

 

چند روز قبل رهبر انقلاب خطوط قرمز مذاکره را تشریح کردند که یکی از خطوط قرمز بحث راستی آزمایی ایران توسط آژانس بود به نحوی که ایشان فرمودند : «با موکول کردن تعهدات به تأیید آژانس مخالفیم. آژانس مستقل و عادل نیست».

۱ نظر موافقین ۲ مخالفین ۰ ۰۱ تیر ۹۴ ، ۲۳:۵۵
ماهنامه صدای مردم

ساکن استان فارس باشید یا بوشهر، خوزستان  یا کهکلویه وبویر احمد و چهارمهال بختیاری  فرقی ندارد اهل هرکجا که باشید شما هم می توانید عضوی از جمع بزرگ اکران کنندگان مردمی فیلم‌های هسته‌ای باشید. اکران مردمی که پس از راه افتادن جشنواره فیلم عمار بر سر زبان ها افتاد به معنای نمایش آثار سینمای انقلاب با پشتوانه های مردمی است و با توجه به هویت مردمی آن در هر مکانی اعم از مسجد، مدرسه، پارک، حوزه علمیه، منازل، پایگاه بسیج، سالن های نمایش و... با هر وسیله نمایشی مانند ویدئو پروژکتور، تلویزیون، کامپیوتر و... اتفاق می افتد.

۰ نظر موافقین ۱ مخالفین ۰ ۰۱ تیر ۹۴ ، ۲۳:۴۹
ماهنامه صدای مردم

مسئولین باید در دفاع از اسلام محکمتر از همیشه با تمام توان درمقابل تجاوز نظامی، سیاسی و فرهنگی جهانخواران بایستند، چرا که امروز دنیای استکبار خصوصا غرب خطر رشد اسلام ناب محمدی(ص) را علیه منافع نامشروع خود درک کرده است. مگر بیش از این است که ما ظاهراً از جهانخواران شکست می خوریم و نابود می شویم؟ مگر بیش از این است که ما را در دنیا به خشونت و تحجر معرفی می کنند؟ مگر بیش از این است که با نفوذ ایادی قاتل و منحرف خود در محافل و منازل، عزت اسلام و مسلمین را پایکوب می کنند؟ مگر بیش از این است که فرزندان عزیز اسلام ناب محمدی در سراسر جهان برچوبه های دار می روند؟ مگر بیش از این است که زنان و فرزندان خردسال حزب الله درجهان به اسارت گرفته می شوند؟

۰ نظر موافقین ۱ مخالفین ۰ ۰۱ تیر ۹۴ ، ۲۳:۴۰
ماهنامه صدای مردم

سوء مدیریت، اختلاس، معوقات بانکی یا تحریم ها؛ کدام تاثیرگذارتر است؟

فساد داخلی یا تحریم خارجی؟!

تحریم، صنعت هسته ای، چرخیدن چرخ زندگی مردم و چرخیدن سانتریفیوژه؛، همه واژگانی هستند که انگار این روزها بسیار به هم پیوند خورده اند، شعار تبلیغاتی شده اند و حتی برخی را متقاعد کرده است که بسیاری از مشکلات کشور جز با برداشته شدن تحریم ها برطرف نمی شود. بر هیچکس نیز پوشیده نیست که هدف این همه مذاکرات فشرده، پذیرش محدودیت ها در صنعت هسته ای، نچرخیدن تعداد زیادی از سانتریفیوژها، توافق ژنو و بیانیه لوزان حداقل در ظاهر چیزی جز ترک برداشته شدن دیوارهای تحریم نبوده است اما حال باید بررسی کنیم که اصولاً تحریم ها چگونه بر اقتصاد ما اثرگذاشته و اینکه آیا هدف از این همه مذاکره که برداشته شدن تحریم ها بوده است حاصل شده و یا خواهد شد؟

۰ نظر موافقین ۳ مخالفین ۰ ۰۱ تیر ۹۴ ، ۲۳:۳۹
ماهنامه صدای مردم

1) در سال های اخیر یکی از مسائلی که رهبری بارها بر آن تاکید داشته اند، عدم ورود ایشان به جزئیات مذاکرات هسته ای بوده است. معظم له به تعدد در سخنرانی های خود اعلام داشته اند که : «ما البته در جزئیات این مذاکرات مداخله نمی کنیم، یک خطوط قرمزی وجود دارد که موظفند این حدود را رعایت کنند».

۰ نظر موافقین ۲ مخالفین ۰ ۰۱ تیر ۹۴ ، ۲۳:۳۶
ماهنامه صدای مردم

شهید آوینی:

انقلاب اسلامی به عنوان یگانه مظهر حق در جهان امروز، تنها در نبرد رو در رو با باطل است که به تمامیت می‌رسد و این چنین، رو در رویی ما با آمریکا به عنوان مظهر بزرگ شیطان اجتناب‌ناپذیر و حتمی است. اگرچه هنوز شیطان بزرگ بر این قصد نیست که پای در عرصه‌ی آن نبرد سرنوشت بگذارد، اما به هر تقدیر، مبارزه‌ی کنونی ما با آمریکا ... مبین این حقیقت است که نور انقلاب اسلامی با سرعتی بسا بیش‌تر از آن چه بتوان تصور کرد، پهنه‌ی سیاه شب جاهلیت را تسخیر می‌کند و پیش می‌رود.

۰ نظر موافقین ۱ مخالفین ۰ ۰۱ تیر ۹۴ ، ۰۹:۰۴
ماهنامه صدای مردم

انقلابیون ریاکار عامل مرگ بی صدای انقلاب ها!

وقتی اوضاع خراب می شود و انقلابیون ضربه می خوردند جز خواص که تا پای جان ایستاده اند و در چیزی شک نمی کننند، بقیه، انقلاب را تنها می گذارند بسیاری از آنها در لحظه ای که معادلات سیاسی به هم بخورد و مومنین در فشار قرار بگیرند، به همان سرعت که ملحق شده اند، شک می کنند.

۰ نظر موافقین ۲ مخالفین ۰ ۰۱ تیر ۹۴ ، ۰۸:۵۶
ماهنامه صدای مردم


نتیجه غلط ترین برداشت از همدلی و همزبانی

هیس، منتقدین فریاد نمی زنند!

 

شعار امسال توسط رهبری، به نام همدلی و همزبانی دولت با ملت نام گرفت. پس از این نامگذاری تحلیل های بسیاری شکل گرفت و سخنان زیادی در این باره طرح شد. ما پس از این نامگذاری شاهد برخی برداشت های غلط و ترویج آن توسط  بعضی مسئولین بودیم؛ عده ای به نام همدلی و همزبانی هر گونه انتقاد از دولت را زیر سوال برده و خلاف شعار سال عنوان نمودند؛ البته این اتفاق جدیدی نبود؛ این بلایی است که هرسال دامنگیر شعارهای نامگذاری شده توسط رهبری می شود.

هر سال شاهد برخورد کلیشه ای، کور و گنگ با شعارهای سال هستیم؛ هرسال شاهد تابلو نمودن شعارهای سال بدون تبیین مفهومی آن توسط مسئولین و دولتمردان بوده ایم. شعار سال باید به درستی و با توجه به منش و گفتمان رهبری تبیین شده و مورد موشکافی قرار گیرد.

۰ نظر موافقین ۳ مخالفین ۰ ۰۱ تیر ۹۴ ، ۰۸:۳۸
ماهنامه صدای مردم

رقصی چنین میانۀ میدان، مذاکره

رضا احسان پور


چشم امید ملّت ایران، مذاکره

حتّی شده است باور و ایمان، مذاکره

 

۰ نظر موافقین ۱ مخالفین ۰ ۰۱ تیر ۹۴ ، ۰۸:۳۶
ماهنامه صدای مردم